Wybierz język:

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Film z obozu szkoleniowego młodzieży w Grupie k. Grudziądza

Zapraszamy do obejrzenia filmu z obozu klas wojskowych i strażackich Szkół ZDZ z Kielc, Nowego Miasta Nad Pilicą, Radomia i Starachowic, który zorganizowany został w Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie k. Grudziądza w dniach 6-10 czerwca 2022 r.

...
Aktualności

Dofinansowanie na wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach uzyskał dofinansowanie zadania polegającego na rozwijaniu zainteresowań dzieci i młodzieży przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

...
Aktualności

Zajęcia strzeleckie w ZDZ

Zapraszamy na zajęcia nauki posługiwania się bronią i nauki strzelania z broni pneumatycznej, które już niedługo organizowane będą w strzelnicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w: Busku-Zdroju, Nowym Mieście nad Pilicą, Radomiu i Starachowicach. Celem zajęć jest nauka podstawowych elementów, które składają się na oddanie pojedynczego strzału, czyli: celowanie poprzez zgrywanie przyrządów celowniczych, ściąganie języka spustowego, oddychanie, przyjmowanie prawidłowej postawy strzeleckiej.

...
Aktualności

Pierwszy obóz szkoleniowy w Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie k. Grudziądza

Od 6 do 10 czerwca młodzież klas wojskowych i strażackich szkół ZDZ z Kielc, Nowego Miasta nad Pilicą, Radomia i Starachowic intensywnie szkoliła się w Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie. Zajęcia prowadzili wojskowi instruktorzy, którzy na co dzień szkolą przyszłych logistyków i strażaków zatrudnionych w Siłach Zbrojnych RP.  

...
Aktualności

Zakończył się obóz szkoleniowo sportowo-obronny klas mundurowych w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce

40 uczniów klas mundurowych ze Szkół ZDZ w: Busku-Zdroju, Końskich, Opatowie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Starachowicach uczestniczyło w obozie szkoleniowym sportowo-obronnym, zorganizowanym w dniach 15-19 maja w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce.

...
Aktualności

Obchody Jubileuszu ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim

28 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się uroczystości Jubileuszu 75-lecia Zakładu Doskonalenia Zawodowego i 30-lecia działalności szkół ZDZ dla młodzieży i dorosłych. Uroczystość połączona była z pożegnaniem młodzieży klas czwartych Technikum im. T. Kościuszki w Ostrowcu Świętokrzyskim i W. Andersa w Opatowie.

...
Aktualności

Wyjątkowe ślubowania młodzieży Szkół ZDZ

Tegoroczne ślubowania młodzieży Szkół ZDZ z pewnością przejdą do historii Zakładu Doskonalenia Zawodowego.  Świadczy o tym nie tylko ilość zorganizowanych wydarzeń ale także fakt, że odbyły się one w roku jubileuszowym 75-lecia działalności Stowarzyszenia i 35-lecia funkcjonowania szkół dla młodzieży i dorosłych.

...
Aktualności

75 lat Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach powstał 75 lat temu. W 2022 roku obchodzimy piękny jubileusz działalności Zakładu, połączony z kolejnym ważnym wyrażeniem, tj. 30-leciem działalności szkół dla młodzieży i dorosłych. Na pamiątkę tych wydarzeń prezentujemy Państwu krótką historię i współczesne oblicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach.

...

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki