Szkoły i kursy dla Ciebie

Aktualności

Ogromnym sukcesem dla Technikum Zawodowego ZDZ w Kielcach zakończył się I Ogólnopolski Konkurs Gastronomiczny „Junior Culinary Cap” w którym Karol Starzyk, uczeń klasy pierwszej zajął II miejsce.

Wsparcie finansowe o łącznej wysokości 28000 zł na zakup książek do bibliotek szkolnych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pozyskały Technika ZDZ w: Busku-Zdroju, Nowym Mieście nad Pilicą i Radomiu.

Od pierwszego października Świętokrzyskie Centrum Edukacji i Rozwoju w partnerstwie z ZDZ w Kielcach rozpoczęło realizację projektu: „Świętokrzyska Strefa Przedsiębiorczości (OSI). To kolejna szansa dla osób chcących utworzyć własną firmę.

11 listopada 2017 r. na ulicach większości miast regionu można było zobaczyć uczniów Szkół ZDZ, a przede wszystkim młodzież z klas mundurowych. Ich obecność była objawem patriotyzmu i chęci udziału w tym ważnym dla Polaków święcie. Udowodnili sobie i innym, że warto cieszyć się z wolności, za którą tak wielu rodaków oddało życie. 

14 października odbyło się ślubowanie uczniów pierwszej klasy Technikum ZDZ w Starachowicach. Uroczystość w tym roku była szczególna, ze względu na obchodzony jubileusz 70-lecia istnienia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach i 25-lecia działalności szkół ZDZ w Kielcach.

Tegoroczne ślubowanie pierwszych klas mundurowych Szkół w Radomiu było wyjątkowe. Zbiegło się w czasie z jubileuszem 25-lecia istnienia placówki, a także 70-lecia ZDZ w Kielcach. Ponadto od tego roku szkoła uczestniczy w Programie Pilotażowym Ministerstwa Obrony Narodowej dla szkół prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych.

13 października podczas gali jubileuszowej zorganizowanej w Sali Kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu ponad 300 gości z województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego i małopolskiego uczestniczyło w pięknym jubileuszu 70-lecia działalności kieleckiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego i 25-lecia funkcjonowania Szkół ZDZ.

29 września w Kielcach odbyło się już 9. ślubowanie młodzieży klas mundurowych, które miało na celu oficjalne rozpoczęcie nauki w Szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki