Szkoły i kursy dla Ciebie

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Młodzież z Technikum w Opatowie w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu grantowego OPEN P-Tech

Kolejny spektakularny sukces odniosła młodzież z Technikum ZDZ im. gen. W. Andersa w Opatowie znajdując się w gronie sześciu najlepszych szkół w Polsce, które przystąpiły do konkursu grantowego OPEN P-Tech. Konkurs był odpowiedzią na aktualne potrzeby szybszego rozwoju umiejętności cyfrowych, które pojawiły się w wyniku ogólnoświatowej pandemii.

...
Aktualności

Szkoły ZDZ w Radomiu rozpoczynają realizację projektu „KOLEJ na  EKOLOGIĘ – zawody przyszłości w szkole ZDZ w Radomiu

Projekt skierowany jest do 36 uczniów kształcących się na kierunku: technik transportu kolejowego, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz 3 nauczycieli przedmiotów zawodowych w Technikum ZDZ im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu.

...
Aktualności

Praktyki Zawodowe w WT RADOM - RCI KRAKÓW

W Węźle Teleinformatycznym w Radomiu RCI Kraków trwają praktyki uczniów klasy II TB Technikum ZDZ im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu w zawodzie technik informatyk.Praktyki zawodowe to bardzo ważny element w procesie przygotowania zawodowego ucznia. Dają możliwość pogłębienia zdobytej wiedzy i umiejętności oraz uczą efektywnego ich zastosowania w rzeczywistych warunkach pracy. 

...
Aktualności

Głosujemy Technikum ZDZ w Opatowie w konkursie fotograficznym: #CedefopPhotoAward2020

Drużyna Technikum ZDZ w Opatowie im. gen. W. Andersa okazała się najlepszą w Polsce w konkursie fotograficznym #CedefopPhotoAward2020 zorganizowanym przez Europejskie Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Do europejskiego finału który odbędzie się w Berlinie zostali zakwalifikowani wspólnie z drużyną z Grecji. Komisja Europejska wyłoni zwycięzcę na podstawie oceny jury konkursowego oraz publicznego głosowania internetowego. Teraz przyszedł czas na głosowanie internetowe. Gorąco zachęcamy do głosowania na naszą szkołę z Opatowa.

...
Aktualności

Porozumienie o współpracy z Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu

12 czerwca w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Kielcach podczas konferencji prasowej podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy ZDZ i Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu.

...
Aktualności

Projekt: Usługi społeczne dla rodziny

Informujemy, że w ramach projektu "Usługi społeczne dla rodziny" placówka Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach prowadzi bezpłatne konsultacje z lekarzem neurologii dla osób sprawujących pieczę zastępczą oraz rodzin niewydolnych wychowawczo z powiatu starachowickiego.

...
Aktualności

Ślubowanie w Nowym Mieście nad Pilicą (zdjęcia)

11 października mieszkańcy Nowego Miasta nad Pilicą i regionu mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości ślubowania młodzieży pierwszych klas mundurowych i cywilnych. Było to pierwsze takie wydarzenie w historii Niepublicznego Technikum Zawodowego ZDZ w Nowym Mieście nad Pilicą

...
Aktualności

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych w Starachowicach (zdjęcia)

W sobotnie przedpołudnie, 12 października 2019 r., odbyło się w Starachowicach uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Technikum im. Wojska Polskiego Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach.

...

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki