Szkoły i kursy dla Ciebie

Aktualności

Pierwsza edycja turnusu wakacyjnego w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego okazała się strzałem w dziesiątkę! Wypoczynek pod hasłem „Mały Geniusz” cieszy się w Chmielniku dużym zadowoleniem dzieci, które chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach. Kolejni rodzice przedłużają czas pobytu swoich pociech na kolejne tygodnie.

13. czerwca 2018 roku w godz. 10.00-13.00 odbędą się REGIONALNE TARGI PRACY w Skarżysku-Kamiennej w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sienkiewicza 34. Głównym organizatorem Targów jest Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Kielcach.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach rozpoczł realizację kolejnych bezpłatnych szkoleń finansowanych ze środków Unii Euroepjskiej. Projekt „Kompleksowe wsparcie aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia z terenu województwa świętokrzyskiego (3 edycja)”, skierowany jest do 192 os. bezrobotnych i biernych zawodowo z woj. świętokrzyskiego. Obejmuje cykl 16 szkoleń połączonych ze stażami u pracodawców.

Lubisz podróżować i fotografować? Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich odwiedź projekty biorące udział w akcji i pokaż na zdjęciach, jak Fundusze Europejskie zmieniają nasze województwo. Na fotografie czekamy do 30 maja. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Zapraszamy młodzież Szkół ZDZ z woj. świętokrzyskiego do udziału w konkursie fotograficznym „Szlakiem mjr. Jana Piwnika „Ponurego”. Inicjatywa ta organizowana jest przez Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach, która realizuje kampanię społeczną pod nazwą „Policjanci w służbie Niepodległej 1919-2018”. Patronat nad konkursem objęli Wojewoda Świętokrzyski i Komendant Główny Policji.

W roku szkolnym 2018/2019 Technikum Zawodowe ZDZ w Końskich jako pierwsze w powiecie koneckim zaproponuje poza kształceniem ogólnym i zawodowym rozszerzenie programu nauczania zawodu technik logistyk o dodatkowy przedmiot i zajęcia w zakresie e-sportu. W ramach tej innowacji realizowana będzie m.in. grafika komputerowa, elementy menadżerskie, zwiększona liczba godzin języka angielskiego oraz informatyki. Dodatkową atrakcją dla uczniów będą także wyjazdy na turnieje i zawody e-sportowe.

Ogromnym sukcesem dla Technikum Zawodowego ZDZ w Kielcach zakończył się I Ogólnopolski Konkurs Gastronomiczny „Junior Culinary Cap” w którym Karol Starzyk, uczeń klasy pierwszej zajął II miejsce.

Wsparcie finansowe o łącznej wysokości 28000 zł na zakup książek do bibliotek szkolnych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pozyskały Technika ZDZ w: Busku-Zdroju, Nowym Mieście nad Pilicą i Radomiu.

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki