Szkoły i kursy dla Ciebie

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Głosujemy Technikum ZDZ w Opatowie w konkursie fotograficznym: #CedefopPhotoAward2020

Drużyna Technikum ZDZ w Opatowie im. gen. W. Andersa okazała się najlepszą w Polsce w konkursie fotograficznym #CedefopPhotoAward2020 zorganizowanym przez Europejskie Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Do europejskiego finału który odbędzie się w Berlinie zostali zakwalifikowani wspólnie z drużyną z Grecji. Komisja Europejska wyłoni zwycięzcę na podstawie oceny jury konkursowego oraz publicznego głosowania internetowego. Teraz przyszedł czas na głosowanie internetowe. Gorąco zachęcamy do głosowania na naszą szkołę z Opatowa.

...
Aktualności

Porozumienie o współpracy z Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu

12 czerwca w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Kielcach podczas konferencji prasowej podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy ZDZ i Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu.

...
Aktualności

Projekt: Usługi społeczne dla rodziny

Informujemy, że w ramach projektu "Usługi społeczne dla rodziny" placówka Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach prowadzi bezpłatne konsultacje z lekarzem neurologii dla osób sprawujących pieczę zastępczą oraz rodzin niewydolnych wychowawczo z powiatu starachowickiego.

...
Aktualności

Ślubowanie w Nowym Mieście nad Pilicą (zdjęcia)

11 października mieszkańcy Nowego Miasta nad Pilicą i regionu mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości ślubowania młodzieży pierwszych klas mundurowych i cywilnych. Było to pierwsze takie wydarzenie w historii Niepublicznego Technikum Zawodowego ZDZ w Nowym Mieście nad Pilicą

...
Aktualności

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych w Starachowicach (zdjęcia)

W sobotnie przedpołudnie, 12 października 2019 r., odbyło się w Starachowicach uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Technikum im. Wojska Polskiego Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach.

...
Aktualności

Międzynarodowe ślubowanie w Radomiu (zdjęcia)

Pod każdym względem wyjątkowe – tak najkrócej można powiedzieć o X Ślubowaniu Uczniów Pierwszych Klas Szkół im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu. W tym roku dołączyła do nas grupa młodzieży z Kozienic. Uroczystość odbyła się 4 października 2019 r. i miała dwie odsłony.

...
Aktualności

Ślubowali w Kielcach po raz 11 (zdjęcia)

Najważniejszym szkolnym wydarzeniem związanym z klasami pierwszymi jest zawsze uroczystość ślubowania. 27 września uczniowie najmłodszych klas Szkół ZDZ w Jędrzejowa, Kielc, Końskich i Ostrowca Świętokrzyskiego wypowiedzieli słowa podniosłej roty  na Placu Wolności w Kielcach.

...
Aktualności

Dotacja z MON na konkurs „Wdzięczni Bohaterom – Powstańcom Warszawskim"

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach otrzymał z Ministerstwa Obrony Narodowej dotację w wysokości 50.000 zł na realizację otwartego konkursu pn. „Wdzięczni Bohaterom – Powstańcom Warszawskim”. Uczniowie Niepublicznych Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach będą realizować projekt pod tytułem „Bohaterzy 1944”.

...

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki