Aktualności

33,32,31… Nie ma sensu odliczać dni do Sylwestra. Lepiej bowiem ustroić się w trochę cierpliwości i poczekać na… ferie zimowe! Wtedy dopiero zapowiada się odjazdowa zabawa a nawet objazdowa!. Półkolonie Zimowe, ,,Klub Małego Poligloty”, Masterchef ZDZ, Trening sensoryczny, Muzykoterapia, ,,Programowanie z fotonem”, pokaz musztry, wizyta na strzelnicy, biwak w szkole i jakby tego było mało to jeszcze wyjazd do Parku Trampolin w Krakowie Go JUMP, obóz zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej dodatkowo także warsztaty ,,do it yourself” i taneczne Zumba Kids…

15 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach odbyła się piękna uroczystość, podczas której wręczone zostały „Medale na Stulecie Niepodległości” Wojewody Świętokrzyskiego. Pamiątkowy medal z rąk wojewody Agaty Wojtyszek i wicewojewody Andrzeja Bętkowskiego otrzymał Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Technikum im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowcu Świętokrzyskim włączyło się w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez realizacje Projektu z Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach wieloletniego programu „Niepodległa”.

Po 25 latach funkcjonowania na rynku szkół w Starachowicach, Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego otrzymało imię. Od dziewięciu lat szkoła prowadzi klasy mundurowe, a uczniowie tych klas z dumą noszą mundur i uczestniczą w wydarzeniach patriotycznych na terenie miasta. Prowadzenie klas mundurowych to promowanie ważnych dla rozwoju młodego pokolenia idei patriotyzmu, bezpieczeństwa i obronności kraju jak też prezentacja wysokiego poziomu wyszkolenia młodzieży.

Ślubowanie uczniów pierwszych klas mundurowych Szkół im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego jest zawsze wyjątkowym dniem w życiu naszej placówki, ale także w życiu miasta. Nie inaczej było w sobotę, 6 października 2018 r.Jeden z ważniejszych dni w kalendarzu szkolnym rozpoczął się przemarszem, pilotowanym przez funkcjonariuszy policji na motocyklach ulicami Radomia.

28 września mieszkańcy Kielc i regionu mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości ślubowania młodzieży pierwszych klas mundurowych. Było to już jubileuszowe 10-te takie wydarzenie w historii Szkół ZDZ. W tym roku  ponad 200 uczniów i uczennic złożyło ślubowanie na sztandar ZDZ. Każdego roku uroczystość ta ma na celu rozpoczęcie roku szkolnego w Szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Organizowane z dużym rozmachem i zgodnie z ceremoniałem wojskowym wydarzenie, miało bardzo podniosły charakter i patriotyczny wymiar.

Pierwsza edycja turnusu wakacyjnego w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego okazała się strzałem w dziesiątkę! Wypoczynek pod hasłem „Mały Geniusz” cieszy się w Chmielniku dużym zadowoleniem dzieci, które chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach. Kolejni rodzice przedłużają czas pobytu swoich pociech na kolejne tygodnie.

13. czerwca 2018 roku w godz. 10.00-13.00 odbędą się REGIONALNE TARGI PRACY w Skarżysku-Kamiennej w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sienkiewicza 34. Głównym organizatorem Targów jest Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Kielcach.

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki