Szkoły i kursy dla Ciebie

Aktualności

Od pierwszego października Świętokrzyskie Centrum Edukacji i Rozwoju w partnerstwie z ZDZ w Kielcach rozpoczęło realizację projektu: „Świętokrzyska Strefa Przedsiębiorczości (OSI). To kolejna szansa dla osób chcących utworzyć własną firmę.

11 listopada 2017 r. na ulicach większości miast regionu można było zobaczyć uczniów Szkół ZDZ, a przede wszystkim młodzież z klas mundurowych. Ich obecność była objawem patriotyzmu i chęci udziału w tym ważnym dla Polaków święcie. Udowodnili sobie i innym, że warto cieszyć się z wolności, za którą tak wielu rodaków oddało życie. 

14 października odbyło się ślubowanie uczniów pierwszej klasy Technikum ZDZ w Starachowicach. Uroczystość w tym roku była szczególna, ze względu na obchodzony jubileusz 70-lecia istnienia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach i 25-lecia działalności szkół ZDZ w Kielcach.

Tegoroczne ślubowanie pierwszych klas mundurowych Szkół w Radomiu było wyjątkowe. Zbiegło się w czasie z jubileuszem 25-lecia istnienia placówki, a także 70-lecia ZDZ w Kielcach. Ponadto od tego roku szkoła uczestniczy w Programie Pilotażowym Ministerstwa Obrony Narodowej dla szkół prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych.

13 października podczas gali jubileuszowej zorganizowanej w Sali Kongresowej Kieleckiego Centrum Biznesu ponad 300 gości z województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego i małopolskiego uczestniczyło w pięknym jubileuszu 70-lecia działalności kieleckiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego i 25-lecia funkcjonowania Szkół ZDZ.

29 września w Kielcach odbyło się już 9. ślubowanie młodzieży klas mundurowych, które miało na celu oficjalne rozpoczęcie nauki w Szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. W Ostrowcu Świętokrzyskim obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania odbyły się w kolegiacie Św. Michała.

Informujemy, że w ramach projektu „MŁODZI NA START! Program aktywizacji zawodowej osób młodych do 29 r. ż. w woj. świętokrzyskim”, zorganizowanych zostanie 6 dodatkowych kursów. Odbędą się one w Busku-Zdroju, Chmielniku, Kielcach, Końskich, Skarżysku-Kamiennej i Starachowicach. To świetna wiadomość dla kolejnych 72 osób, którzy będą mieli szansę bezpłatnie zdobyć nowy zawód.

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki