Agencja Zatrudnienia ZDZ jest wyspecjalizowaną instytucją rynku pracy działającą od 2005 roku na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Świętokrzyskiego nr 1520. Agencja świadczy bezpłatne usługi pośrednictwa pracy oraz informacji i poradnictwa zawodowego.
Klientami tej instytucji są: młodzież, osoby bezrobotne i poszukujące pracy, w tym osoby niepełnosprawne a także pracodawcy. Mając na uwadze rosnące oczekiwania i wymagania klientów wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zapewniają wysoki poziom świadczonych usług.

Tylko w 2017 roku pracownicy agencji zatrudnienia udzielili informacji zawodowej dla 731 osób z woj. świętokrzyskiego. Pozyskali również 2073 ofert pracy, które przekazane zostały osobom bezrobotnym figurującym w bazie agencji. Wymiernym efektem tych działań było podjęcie zatrudnienia przez 270 osób, przeważnie długotrwale bezrobotnych, które znalazły zatrudnienie w 66 różnych zawodach.

 

Informacja zawodowa


Informacja zawodowa jest specjalistyczną usługą świadczoną przez Agencję Zatrudnienia ZDZ. Polega na zdobyciu informacji i wiedzy niezbędnej przy planowaniu kariery zawodowej, poszukiwaniu zatrudnienia i adaptacji zawodowej. Informacje te wykorzystywane są następnie w procesie rozwoju kariery zawodowej. Obejmują one przede wszystkim wiadomości z zakresu edukacji i zatrudnienia, a także informacje psychospołeczne związane z pracą np. dotyczące dostępności szkoleń, charakteru pracy i statusu pracowników w różnych zawodach. Do informacji zawodowej zaliczane są także informacje o istniejących zawodach i możliwościach ich zdobywania.

Poradnictwo zawodowe


Poradnictwo zawodowe to forma pomocy oferowana bezrobotnym i innym osobom poszukującym pracy w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia. Polega ono na udzielaniu informacji o zawodach, rynku pracy oraz możliwościach szkolenia lub kształcenia zawodowego. Duże znaczenie przywiązuje się również do udzielanych porad ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji oraz diagnozowania indywidualnych predyspozycji psychofizycznych dotyczących przydatności zawodowej.

Pośrednictwo pracy


Pośrednictwo pracy jest formą pomocy oferowaną nie tylko osobom bezrobotnym i innym poszukującym pracy w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia ale również kierowane jest do racodawców. W tym przypadku ma ono na celu zapewnienie pracodawcom doboru kandydatów do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji psychofizycznych.

Dla poszukujących pracy


Agencja Zatrudnienia ZDZ zaprasza osoby poszukujące pracy lub zainteresowane zmianą zatrudnienia do pobrania, wypełnienia Formularza zgłoszeniowego dla kandydata i dostarczenia go do nas.  W przypadku posiadania odpowiedniej oferty pracy pracownicy Agencji skontaktują się z Państwem drogą telefoniczną lub e-mailową.

Kliknij i pobierz Formularz zgłoszeniowy dla kandydata

Dla pracodawców

Agencja Zatrudnienia ZDZ  zaprasza do współpracy pracodawców zainteresowanych pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy bezpłatną i profesjonalną pomoc w znalezieniu pracownika najlepiej spełniającego Państwa oczekiwania. Na podstawie stale rozbudowywanej bazy osób poszukujących pracy gromadzimy informacje o osobach spełniających wymagania pod względem wykształcenia, umiejętności i doświadczenia zawodowego. Mając na uwadze dotarcie do szerokiego grona osób, ogłoszenia o rekrutacji publikowane są na fanpage na Facebooku.

W celu zgłoszenia zapotrzebowania w Państwa firmie na nowego pracownika, wystarczy wypełniony formularz zgłoszeniowy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kliknij i pobierz Formularz zgłoszeniowy dla pracodawców

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki