Szkoły i kursy dla Ciebie


Zgłoszenie na kurs: Opiekun osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

Data rozpoczęcia kursu: 2020.12.02

Miejsce realizacji: Kielce CKZW związku z przesłaniem swojej wstępnej deklaracji udziału w kursie organizowanym przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż:

  1. Administratorem moich danych osobowych jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach z siedzibą : 25-950 Kielce, ul. Paderewskiego 55.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na kursy organizowane przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Dane osobowe mogą być przekazywane innym organom i podmiotom wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  5. Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od wysłania mojej deklaracji.
  6. Posiadam prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do ich usunięcia.
  7. Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących naruszyłoby przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Powrót

Zapisz się do szkoły

Szybko i wygodnie

Zapisz

Kontakt telefoniczny

zadzwoń do nas

Zadzwoń

Placówki szkoleniowe

Wybierz miejsce

Zobacz placówki