Przełamać stereotyp

tsk24(08.04.2010)
Choć jest taka sama jak inne w opinii wielu osób panuje przekonanie, że jest ostatnią deską ratunku. Jeżeli nigdzie się nie uda, to tam uda się na pewno. Czy skarżyski ZDZ daje takie same możliwości zdobycia wykształcenia jak inne szkoły w mieście?

Czytaj więcej...

Kielecki ZDZ wyróżniony Medalem Europejskim

przedsiebiorczosc_siph(12.2010)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach zdobył Medal Europejski dla Wyrobów i Usług w ramach XXI edycji prestiżowej inicjatywy BCC...

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Starachowicach zakończył realizację ważnego projektu

tv_star(29.12.2010)
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Starachowicach zakończył realizację trzeciej edycji  projektu systemowego pod nazwą „Klub Integracji Społecznej, jako narzędzie aktywnej integracji...

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe w CSNPSP

wojsko_polskie(27.12.2010)
23 grudnia br. w świątecznej atmosferze i nastroju pełnym ciepła  w Centrum Szkolenia Na Potrzeby Sił Pokojowych odbyła się uroczysta Wigilia żołnierzy i pracowników wojska.

Czytaj więcej...

Młode spojrzenie na samorząd. Nowa kadencja MRM

gazeta_starachowicka(26.12.2010)
Kolejni młodzi samorządowcy objęli rządy w Starachowicach. Zostali zaprzysiężeni na pierwszym, inauguracyjnym posiedzeniu Młodzieżowej Rady Miasta, w miniony poniedziałek.

Czytaj więcej...

Paintballowe potyczki wśród śnieżnych zasp

mundurowy(24.12.2010)
Uczniowie Technikum ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięli udział w zimowych rozgrywkach w paintballa. Zawody odbyły się na  terenie pola paintballowego w Rudzie Kościelnej w ciężkich, grudniowych warunkach.

Czytaj więcej...

© 2017 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Stroną administruje IThelper.pl - Szablony Joomla na zamowienie

Poprawny kod XHTML 1.0 oraz CSS