Szkoły i kursy w Kielcach

Placówki szkoleniowe ZDZ w Kielcach działają z sukcesem na rynku usług oświatowych już od 1947 roku. W tym czasie zdobyły sobie pozycję lidera wśród instytucji edukacyjnych w regionie, przewyższając konkurencję 65-letnim doświadczeniem, renomą, liczbą przeszkolonych osób i wykształconych absolwentów szkół. Wysoki poziom usług zapewnia System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009, specjalnie dobrana oferta edukacyjna, profesjonalna kadra dydaktyczna i doskonale przystosowana baza lokalowa.

Na terenie Kielc znajdują się dwie placówki szkoleniowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Każda z nich prowadzi działalność o odrębnej specjalizacji.

Przy ul. Paderewskiego znajduje się  placówka kształcąca w szkołach i na kursach. Jednym z jej atutów jest upoważnienie do prowadzania szkoleń dla operatorów maszyn budowlanych. W jej ramach znajduje się także ośrodek, który zajmuje się profesjonalnym nauczaniem języków obcych.

Kolejna placówka ma swoją siedzibę przy ul. Śląskiej i zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju szkoleń, a specjalizuje się w kursach związanych z kierowaniem i obsługą wózków jezdniowych. W jej strukturze działa także instytucja kształcąca spawaczy we wszystkich metodach spawalniczych. W budynku ma również siedzibę  jednostka, które kieruje swoją ofertę szkoleniową do nauczycieli oraz osób zajmujących się oświatą.

W ostatnich latach oba budynki dydaktyczne zostały poddane gruntownej modernizacji, podwyższając jeszcze bardziej wysokie standardy i komfort nauki. Kształcenie w nowoczesnych salach wykładowych wspomagają nowoczesne urządzenia multimedialne i pomoce naukowe. Zajęcia praktyczne i ćwiczenia prowadzone są w specjalistycznych pracowniach, dostosowanych do potrzeb kształcenia w danym zawodzie.

© 2017 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Stroną administruje IThelper.pl - Szablony Joomla na zamowienie

Poprawny kod XHTML 1.0 oraz CSS