Obóz uczniów klas mundurowych Szkół ZDZ. Szkolenie zakończyło się jak zwykle sukcesem

szkoly oboz bukowka2015Przez niemal tydzień uczniowie klas pierwszych i drugich wojskowych Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach uczestniczyli w bezpłatnym obozie szkoleniowym w Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych na kieleckiej Bukówce. Ponad 170 uczniów poznawało fach żołnierza pod okiem instruktorów z jednostki wojskowej.

Czytaj więcej...

ZDZ na targach pracy w Bodzentynie

biuro targi bodzentyn29 maja 2015 r. ZDZ w Kielcach uczestniczył w XXIX Powiatowych Targach Pracy w Bodzentynie, zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach. Podczas wystawy pracownicy firmy zaprezentowali uczestnikom targów ofertę kursów oraz świadczone usługi pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej...

Uczeń Gimnazjum ZDZ w Jędrzejowie wywalczył wycieczkę do Brukseli

jedrzejow konkurs europejskiW maju 2015 r. w ŚHP w Jędrzejowie odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. W rywalizacji wzięła udział drużyna z Jędrzejowa, jeden uczeń gimnazjum i trzech uczniów zasadniczej szkoły zawodowej. Pokonali konkurencyjne zespoły i po zdobyciu I miejsca otrzymali w nagrodę udział w wycieczce do Brukseli.

Czytaj więcej...

„Dzień Otwarty” w Technikum ZDZ w Ostrowcu Św. Ciekawe atrakcje, dobra zabawa

ostrowiec dzien otwarty2015W ramach przygotowanej akcji rekrutacyjnej ostrowieckie Technikum ZDZ gościło gimnazjalistów wraz z opiekunami z dwóch powiatów. Gimnazjaliści stanęli przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu, muszą dokonać wyboru szkoły średniej. Czas bardzo szybko płynie i ani się obejrzą, a będą wakacje.

Czytaj więcej...

Konferencja o misjach pokojowych i bezpieczeństwie państwowym oraz święto Technikum Zawodowego ZDZ w Kielcach

biuro konferncja29 maja 2015 r. ZDZ w Kielcach zorganizował konferencję „Udział Polskich Żołnierzy w Misjach Pokojowych ONZ oraz Współczesne Zagrożenia Międzynarodowego Bezpieczeństwa”. Tego dnia swoje święta obchodzili uczestnicy i weterani misji zagranicznych oraz Technikum ZDZ w Kielcach im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ.

Czytaj więcej...

III Targi Pracy w Końskich odwiedziły tłumy

konskie targi pracyPracownicy Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ w Końskich i uczniowie Technikum Zawodowego ZDZ w Końskich uczestniczyli 20 maja 2015 r. w III Koneckich Targach Pracy. Na stoisku prezentowana była oferta kursów oraz szkół i kierunków kształcenia. Młodzież natomiast przygotowała dla odwiedzających targi rozmaite smakołyki.

Czytaj więcej...

Targi Pracy w Suchedniowie

biuro targi suchedniow12 maja 2015 r. w Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej w Suchedniowie zorganizowano Targi Pracy, połączone z prezentacją oferty szkoleniowej dla dorosłych. Przedstawiciele Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach wystawili swoje stanowisko, które chętnie odwiedzali uczestnicy targów.

Czytaj więcej...

© 2017 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Stroną administruje IThelper.pl - Szablony Joomla na zamowienie

Poprawny kod XHTML 1.0 oraz CSS