Centrum Doskonalenia Nauczycieli

kielce_slaska Zobacz ofertę szkoleń na rok 2016/2017

Zobacz ofertę bezpłatnych szkoleń na rok 2016
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach jest niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli, działającą pod nadzorem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty od grudnia 2000 r. CDN wpisany jest także do rejestru prowadzonego przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego. Oferta CDN dotyczy doskonalenia zawodowego nauczycieli szkół i placówek oświatowo-wychowawczych, kadry kierowniczej oraz pracowników samorządowych związanych z oświatą.

 

Zajęcia prowadzone są w trakcie zjazdów sobotnio-niedzielnych lub w godzinach popołudniowych. W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość realizacji dowolnego rodzaju szkolenia w uzgodnionym miejscu i czasie.

 

CDN organizuje również szkolenia w ramach projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa. Są to formy bezpłatne, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość przeprowadzenia dowolnego rodzaju szkolenia nie uwzględnionego w ofercie. Miejsce, forma i czas trwania zajęć pozostaje do wspólnego uzgodnienia.

 

Wysoką jakość szkoleń gwarantuje kadra dydaktyczna rekrutująca się spośród pracowników naukowych wyższych uczelni, edukatorów, konsultantów oraz doradców metodycznych.

 

Centrum Doskonalenia Nauczycieli posiada własną bazę szkoleniowo-dydaktyczną przy ul. Śląskiej 9 (w pobliżu akademików UJK) oraz w centrum Kielc przy ul. Paderewskiego 55 (w pobliżu dworców PKP i PKS). Z oferty edukacyjnej dla nauczycieli można także skorzystać w filiach CDN w Busku-Zdroju, Radomiu i Starachowicach.

 

CDN oferuje kształcenie i doskonalenie w następujących formach:

  • studia podyplomowe organizowane wspólnie z wyższymi uczelniami
  • kursy kwalifikacyjne
  • kursy doskonalące
  • kursy pedagogiczne
  • szkolenia Rad Pedagogicznych
 
Uwaga!
Ceny zamieszczone w ofercie skalkulowano dla grup 22-25 osobowych.

© 2017 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Stroną administruje IThelper.pl - Szablony Joomla na zamowienie

Poprawny kod XHTML 1.0 oraz CSS