Bal studniówkowy w klasach mundurowych Technikum ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim (zdjęcia)

ostrowiec100Pod koniec stycznia, w restauracji ,,RED’’ odbył się bal tegorocznych maturzystów klas mundurowych z Technikum ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na symboliczne sto dni przed egzaminem dojrzałości uczniowie z osobami towarzyszącymi, dyrekcja i nauczyciele spędzili czas na wspaniałej zabawie i tańcu przy świetnej muzyce.


Gdy zegar wybił godzinę 18, rozpoczęła się oficjalna część uroczystości. Gości przywitali maturzyści – Iga Nabrzeska i Krzysztof Batugowski. Dyrektor szkoły Izabela Pustuła ciepłymi słowami powitała zgromadzonych maturzystów, którzy byli bohaterami wieczoru, a także nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły. Następnie na ręce dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników szkoły i rodziców maturzyści złożyli piękne bukiety kwiatów w podziękowaniu za przekazaną wiedzę, troskę i pomoc w trudnych chwilach.

Na koniec oficjalnej uroczystości młodzież zaskoczyła wszystkich miłym akcentem, którym była krótka prezentacja przygotowana przez uczniów Technikum ZDZ. Cztery lata zawarte w pigułce przypominały najciekawsze wydarzenia z życia obecnych maturzystów i chwil, które przeżyli w czasie pobytu w szkole. Wzbudził on wiele pozytywnych emocji, przywrócił wspomnienia, które jakby nie było są częścią życia wielu z nich, a okres prawie czterech lat, to kawał czasu. Przypomnieli sobie pierwsze ślubowanie, wyjazdy zagraniczne, obozy sprawnościowe, wycieczki. Obraz jaki zobaczyli to tylko namiastka tych wspaniałych lat spędzonych w ukochanej szkole. Pod koniec oficjalnych przemówień dyrektor szkoły dała znak maturzystom przecinając czerwoną wstęgę, która była symbolem rozpoczynającego się  balu:  ,,Poloneza czas zacząć !’’i na parkiet wyszli maturzyści.

Ten niepowtarzalny klimat, jaki panował, maturzyści zapewne na długo zapamiętają, nie tylko przez śnieżną atmosferę za oknami, ale przede wszystkim dzięki wspaniałej zabawie. Przez całą noc towarzyszył im DJ, który serwował maturzystom największe przeboje sezonu. Bal trwał do białego rana, jak tradycja nakazuje. „…Serdeczny druhu przybywaj, Wesela z nami zażywaj! Skończymy o pianiu kura, Później już tylko - matura!...”

© 2017 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Stroną administruje IThelper.pl - Szablony Joomla na zamowienie

Poprawny kod XHTML 1.0 oraz CSS