Kolejna praktyka zawodowa w Niemczech już za nami! (zdjęcia)

niemcy flagaGrupa 20 uczniów z II i III klas Technikum Zawodowego ZDZ w Kielcach powróciła z trwającej 4 tygodnie praktyki zawodowej w niemieckim Lipsku. Młodzież goszczona była przez firmę szkoleniową Vitalis Gmbh, która zajmuje się planowaniem oraz zarządzaniem międzynarodowymi projektami mobilności i projektami szkoleniowymi.

Czytaj więcej...

Zakończona praktyka w Bułgarii młodzieży z Technikum ZDZ w Kozienicach i Opatowie

Grupa 16 uczniów z technikum informatycznego ZDZ w Kozienicach i Opatowie powróciła z blisko dwutygodniowego stażu w Bułgarii. Młodzież goszczona była przez bułgarską firmę szkoleniową BULGARIA GATEWAY, która zajmuje się planowaniem i zarządzaniem międzynarodowymi projektami mobilności i projektami szkoleniowymi w wielu dziedzinach.

Czytaj więcej...

Dobry specjalista łatwo poradzi sobie na rynku pracy (zdjęcia)

chmielnik praktyki hiszpaniaPrzez cztery tygodnie 16-osobowa grupa uczniów Technikum Zawodowego ZDZ w Chmielniku, kształcących się w zawodzie technik informatyk, odbywała staż zagraniczny w ramach projektu „Dobry specjalista - lepsza przyszłość”. Na bezpłatnych praktykach młodzież zdobyła cenne doświadczenie w swoim zawodzie i podszlifowała języki obce.

Czytaj więcej...

Młodzież z Kazimierzy Wielkiej na pewno wykorzysta swoją szansę…

kazimierza wlochy31 marca 2015 r. grupa 18 uczniów Szkół ZDZ w Kazimierzy Wielkiej rozpoczęła swoją wielką przygodę z włoską gastronomią i przemysłem budowlanym.  Młodzież zdobędzie doświadczenie zawodowe w Rimini i Ricione, pracując w miejscowych lokalach gastronomicznych oraz firmach budowlanych.

Czytaj więcej...

Brytyjskie doświadczenia uczniów z Nowego Miasta nad Pilicą

nowemiasto anglia2Uczniowie Technikum Zawodowego ZDZ w Nowym Mieście nad Pilicą wrócili do kraju po odbyciu praktyk zawodowych w Wielkiej Brytanii. Doświadczenie zawodowe zdobyli bezpłatnie w Portsmouth, dzięki projektowi unijnemu pn. „Profesjonalny logistyk na europejskim rynku pracy” realizowanemu przez szkołę.

Czytaj więcej...

© 2017 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Stroną administruje IThelper.pl - Szablony Joomla na zamowienie

Poprawny kod XHTML 1.0 oraz CSS